SKU: 6FM1480-2AB00
6FM1480-2AB00 Siemens WS series
od
netto
Dostępne 2 szt.
Zapytaj o produkt
Realizacja od 7 dni
Warianty produktu
6FM1480-2AB00 Siemens - Odnowiony
Wysyłka:
Gwarancja: 2 lata
Dostępne 2 szt.
netto
SKU:6FM1480-2AB00
Producent:Siemens
Model:6FM1480-2AB00
Rodzina:WS series
Wymiary:28,00 x 15,00 x 15,00
GRACIS WF 480A F. S5-115U, BASIC VERSION, CONSISTING OF: GRACIS CPU+VGA GRAPHICS INTERF. 4 INTERFACES
Czasy wysyłki:
Produkty oznaczone stanem 1, 1A, 1B oraz 2 dostarczamy do klientów w około 7 dni roboczych. Produkty oznaczone stanem technicznym 2A i 2B wysyłamy w 24h, w przypadku zamówienia do godziny 11 zamówienie powinno być doręczone w następny dzień roboczy.